Niezbędnik przedsiębiorcy

Kto dziś wychodzi z domu bez telefonu? Każdy ma w swojej kieszeni czy torebce komórkę. Możliwość zadzwonienia z każdego miejsca to bardzo ważna sprawa w dzisiejszych czasach. Bycie w kontakcie ze światem i stały dostęp do sieci to nie tylko atrakcyjna propozycja, ale także narzędzie pracy wielu ludzi.

Sprawdzanie skrzynki mailowej, odpisywanie na wiadomości kontrahentów, przeglądanie stron www w każdym miejscu, do którego dociera sieć internetowa – stało się dostępne dla każdego posiadacza urządzenia mobilnego. Dlatego wychodząc naprzeciw nowoczesnym technologiom i potrzebom klientów tworzymy strony mobilne na telefony komórkowe, smartfony, iPhony, tablety i notebooki.

Będąc w podróży, w kolejce do lekarza, w kawiarni czy na zakupach – każdy będzie mógł odwiedzić Twoją stronę i znaleźć to, czego szuka!

Specjalnie przygotowane strony mobilne są idealnie dopasowane do wyświetlacza. Nawet na najmniejszym ekranie będzie ona wyraźna oraz czytelna. Teraz klienci będą mogli przeglądać Twoją witrynę na swoim gadżecie bez zbędnego dyskomfortu.

Podobnie jak tradycyjna strona www, mobilna wersja jest równie atrakcyjna pod względem grafiki i designu. Jest jednak ona wystarczająca na tyle, aby przyciągnąć i zachęcić odbiorcę, jednocześnie nie obciążając transferu i nie wydłużając czasu ładowania.

Bez dodatkowych treści czy zdjęć, dopasowujemy strony mobilne do urządzeń tak, aby wciąż spełniały swoją reprezentacyjną funkcję. W końcu strona www to to w dzisiejszych czasach główne źródło informacji o firmie i jej usługach.

 

Nasze strony mobilne doskonale są zintegrowane z nowatorskimi modelami urządzeń. To za sprawą kompatybilnego oprogramowania, które stosujemy w naszej pracy. Przy tworzeniu stron internetowych na urządzenia przenośne korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Nasze światłe umysły podążają za współczesnymi trendami.

 Zalety posiadania mobilnej wersji strony internetowej:

Bez wątpienia mobilny Internet i urządzenia są przyszłością. A w przyszłość trzeba inwestować! Nie zwlekaj – już dziś zamów swoją mobilną stronę www.

Daj się podglądać na mniejszym wyświetlaczu!